Spoločná Logická Jednotka

EXTRÉMNE MALÉ ZARIADENIE, S EXTRÉMNE VEĽKÝMI MOŽNOSŤAMI

Aj keď je to ťažké uveriť, toto malé zariadenie obsahuje veľmi efektívny 32-bitový procesor, pamäť DDR3, operačný systém, ktorý beží v reálnom čase, tlmočníka jazyka LUA, dva porty Fast Ethernet, modul Z-Wave a radič lokálnej zbernice. Toto sú komponenty, ktoré spoločnosti Grenton umožňujú robiť tak veľa.
Moduł sterujący inteligentny dom z wifi android z-wave oraz LUA

Mist Computing

NIKTO NEVIE ČO BUDE O 10 ROKOV. PRETO VÁM PRINÁŠAME SYSTÉM, KTORÝ PREŽIJE BUDÚCNOSŤ.

GRENTON je prvý systém plne využívajúci koncept MIST computing - umožňujúci modulom výmenu dát na doposiaľ nevídanej úrovni.

ČO TO PRE VÁS ZNAMENÁ?

Nelimitujte svoju kreativitu. Grenton vám ponúka možnosť virtuálne neobmedzenej možnosti vytvoriť si so svojim zariadením vzťah podobný tomu medzi rodičom a jeho dieťaťom. Vsťahuje sa na zariadenia, ktoré používate teraz ako i na tie, ktoré pridáte v budúcnosti.

Nezáleží n tom, aké zariadenia budú k dispozícii za pár rokov. Systém je na ne už teraz pripravený."
Połączenie i konfiguracja inteligentnego domu program konfiguracyjny Połączenie i konfiguracja inteligentnego domu program konfiguracyjny

KÁBLOVÉ PRIPOJENIE, TAM KDE SA DÁ.
BEZDRÔTOVÉ, TAM KDE JE TO POTREBNÉ.

GRENTON PONÚKA JEDINEČNÝ SPÔSOB KOMBINÁCIE NAJLEPŠÍCH PRVKOV KÁBLOVÉHO
A BEZDRÔTOVÉHO PRIPOJENIA SYSTÉMU!

Moduły przewodowe i bezprzewodowe Z-Wave w systemie automatyki budynkowej

SPOĽAHLIVÉ FUNGOVANIE VĎAKA KÁBLOVÉMU HUB-u

GRENTON Systémové moduly môžu byť pripojené káblami, umožňujúc tak neuveriteľnú stabilitu a rýchlosť. Je to perfektné riešenie pre nové nastavenia.

FLEXIBILITA DOSIAHNUTÁ BEZDRÔTOVOU KOMUNIKÁCIOU Z-WAVE

Bezdrôtové Z- Wave moduly môžu byť namontované kdekoľvek ich potrebujete v priebehu pár minút. Je to ideálne riešenie pre montáž systému v už existujúcich budovách a domoch.

FLEXIBILITA A SCHOPNOSŤ ROZŠÍRIŤ INŠTALÁCIU SÚ ZÁKLADOM!

ZAČNITE S NIEČIM JEDNODUCHÝM A ROZŠÍRTE SI SYSTÉM V BUDÚCNOSTI

Vďaka architektúre založenej na princípe výpočtového systému MIST, je Grenton kompatibilný s väčším množstvom technických noriem ako iné systémy. Ak sa kedykoľvek v budúcnosti rozhodnete k vášmu systému pridať KNX moduly, Grenton nato bude pripravený. Všetko čo bude potrebné pridať je CLU podporujúci nový protokol. Vy tak budete schopní podporiť akékoľvek nové zariadenie presne takým istým spôsobom, akým podporujete zariadenia systému Grenton. Naviac získate prístup ku všetkým prvkom a funkciám tohto zariadenia.

KOMPATIBILNÝ S VIACERÝMI ŠTANDARDMI

Vďaka architektúre založenej na princípe výpočtového systému MIST, je Grenton kompatibilný s väčším množstvom technických noriem ako iné systémy. Ak sa kedykoľvek v budúcnosti rozhodnete k vášmu systému pridať KNX moduly, Grenton nato bude pripravený. Všetko čo bude potrebné pridať je CLU podporujúci nový protokol. Vy tak budete schopní podporiť akékoľvek nové zariadenie presne takým istým spôsobom, akým podporujete zariadenia systému Grenton. Naviac získate prístup ku všetkým prvkom a funkciám tohto zariadenia.
Moduł wejścia wyjścia przekaźnikowy

GRENTON OBJECT MANAGER

Darmowe oprogramowanie do konfiguracji inteligentnego domu na PC
So správnymi nástrojmi ide všetko ľahšie. S GRENTON systémom Inteligentného domu obdržíte i softvér Object Manager – intuitívnu aplikáciu, ktorou rýchlo a jednoducho pridáte k systému nové moduly, nastavíte ich vzájomnú súvislosť a vytvoríte potrebné scenáre.
GRENTON Object Manager sa používa veľmi ľahko. Množstvo užitočných konfiguračných možností vám pomôže vytvoriť inteligentný dom vašich snov a vstavané diagnostické možnosti vám uľahčia jeho ovládanie. Limitovať vás môže len vaša predstavivosť!

Grenton Script Builder

VERILI BY STE, ŽE SYSTÉM GRENTON DOVOLÍ VYTVÁRAŤ, AJ VEĽMI KOMPLIKOVANÉ, ALGORITMY BEZ AKÝCHKOĽVEK ZNALOSTÍ O PROGRAMOVANÍ?

Ako skombinujte dva totálne protipóly – neobmedzenú kapacitu s jednoduchým vytváraním algoritmov?Možno sa to zdá neuveriteľné, ale prichádzame s možnosťou dostať maximum zo systému bez technického vzdelania či inžinierskeho titulu.

Prinášame vám Generátor pokynov – neuveriteľné grafické rozhranie, ktoré vám umožní tvoriť aj tie najkomplikovanejšie algoritmy, bezpečne ich otestovať a aktivovať ich v systéme.

A čo je ešte lepšie, dokážete to len s niekoľkými pohybmi myšou. Vašim limitom je len vaša predstavivosť.
Skrypt LUA program kompilator do konfiguracji arduino

PLNÝ LUA KÓD DOSTUPNÝ LEN JEDINÝM KLIKNUTÍM

Ak ste pokročilý užívateľ, určite oceníte fakt, že na to aby ste mohli prepínať medzi grafickým a textovým rozhraním a získali tak kompletný prístup do LUA, vám stačí jeden, jediný klik.
Kod LUA skrypt przykład

Objekt Management LUA

LUA je k dispozícii v mnohých systémoch. My sme však možnosti posunuli o úroveň vyššie. Vyvinuli sme základný skript LUA umožňujúci jeho jednoduché používanie v inteligentnom dome. Takto sa zrodil Object Management LUA. Táto malá zmena vás automaticky odkáže na prvky inteligentného domu v LUA kóde.
Program konfiguracyjny do systemu automatyki budynkowej na tablet
 • SCHÉMA ZAPOJENIA

  ĽAHKO SPRAVUJTE AJ NAJKOMPLIKOVANEJŠIE NASTAVENIA

  Konfigurácia inteligentnej budovy je založená na stovkách závislostí medzi objektmi. Existuje vôbec spôsob, ako niečo také zložité ukázať jednoduchým a intuitívnym spôsobom? Toto sa nám podarilo.

  Namiesto použitia desiatok tabuliek a okien sme vytvorili diagram pripojenia, ktorý slúži ako revolučné grafické zobrazenie systému pre systém a poskytuje vám úplný pohľad na vzťahy medzi objektmi.

  Na vyriešenie problému, ktorý sa objaví alebo ktorý vyžaduje vykonanie zmeny, stačí jediný pohľad. Nikdy predtým tu nebola navigácia taká intuitívna alebo rýchla.
  Lights Livingroom
  SwitchKitchen
  CinemaScene
 • Ušetrite
  s Grenton-om
  Bývanie
  s Grenton-om
  Navštívte nás